Přeskočit na obsah

Numerologie registrační značky – víte s čím jezdíte?

  • od
numerologie registrační značky spz

Výpočet pro určení numerologie čísla vašeho vozidla

Nejdříve je nutné „přeměnit“ písmena na čísla, a to podle této tabulky:

ABCDEFGHI
JKLMNOPQR
STUVWXYZ
123456789
Tabulka přiřazení písmen k číslům pro numerologické účely

Následně sečtěte všechna čísla, které vaše registrační značka (dříve SPZetka) obsahuje a součty provádějte tak dlouho, až budete mít jen jednu číslici, která je právě onou magickou číslicí pro určení numerologie vašeho vozidla.

Příklad: Registrační značka je 2FC131415, pak tedy budeme sčítat

2 + 6(F) + 3(C) + 1 + 3 + 1 + 4 + 1 + 5 = 26

a dále sečteme předchozí výsledek, tedy 2 + 6 = 8

Výsledné numerologické číslo registrační značky 2FC131415 je 8.

Teď tedy k samotné numerologii a významu oné magické číslice:

VÝZNAM ČÍSLA PRO VOZIDLO
1Jednička vyžaduje stálého majitele, od kterého očekává pozornost a individuální přístup. Když jsou tyto potřeby splněny, auto slouží svému majiteli do roztrhání těla. Pokud se ale majitelé střídají, tak vozidlo začne protestovat a stane se z něj neposlušný automobil. Auto netoleruje nedbalost, pokud se mu nevěnujete až s pedantskou péčí, tak mohou nastat problémy – např. motor se napoprvé nespustí, bezdůvodně se vybije baterie, atp. S autem je třeba zacházet s láskou, udržovat jej v čistotě uvnitř, i vně a ono vám to vrátí na své spolehlivosti. Čím více své energie do vozidla investuje, tím déle bude sloužit.
2Dvojka může mít nevyzpytatelné rozmary a může se porouchat v době, kdy je to nejméně vhodné, a to bez zjevných příčin a náznaků. Tato vozidla vykazují časté drobné poruchy a dokáží vykolejit i toho nejtrpělivějšího majitele. Auto je vhodné pro majitele s ocelovými nervy a svatou trpělivostí. Svou nevyzpytatelnost ale dokáže vynahradit tím, že se mu úspěšně vyhýbají krádeže a policejní kontroly.
3Charakteristickým rysem trojky je poslušnost a dlouhověkost. Omezuje stres svého řidiče, ale majitel musí včas provádět kontroly vozidla, aby rozpoznal závadu, která může hrozit. Tato vozidla jsou náchylná k závadám na pneumatikách, proto by jim měl majitel věnovat zvýšenou pozornost a určitě si pořídit celé náhradní kolo, pokud jej nemá – nikoliv vozit jen sadu na opravu kol.
4Čtyřka je přátelské auto, které ale nechce být samo, je tedy ideální pro pro přepravu více osob, jako TAXI a autobusy. Pokud je vozidlo „osamoceno“, bez více pasažérů, tzn. že majitel bude vozidlo využívat jen pro sólo jízdy, tak auto může začít přitahovat policejní kontroly, čímž majiteli může způsobovat problémy a zdržení na trase. Vozidlo s touto číslicí není vhodné pro rychlou jízdu a rádo „komunikuje“ s ostatními vozidly v dopravních zácpách.
5S číslem pět je to složitější – majitel se musí pečlivě starat o vzhled auta a jeho modernizaci, ať už tuning, nové potahy sedadel, aktualizace navigace, nové autorádio, atp. Pokud to majitel nezanedbá, tak se mu vozidlo odvděčí a ukáže své nejlepší vlastnosti … pokud bude vozidlo zanedbávat, dopadne zle, nedobře. Doporučuje se na obchodní cestování a služební cesty, tedy není ideální jako rodinný vůz.
6Šestka je jedním z nejlepších vozidel pro všechny řidiče. Takové vozidlo nevytváří další problémy. Je vhodné i pro ženy a začínající řidiče. Není poruchové, vyniká spolehlivostí a v podstatě stačí jen pravidelně kontrolovat jeho technický stav a dolévat palivo. Nicméně auto nemá rádo rychlou jízdu, nebo závodění a řidiče, kteří se neumí chovat na komunikacích – v takových případech se z něj stane pekelný stroj, který svého majitele dovede k šílenství.
7Sedmička je považována za šťastné číslo, ovšem vůz s takovým výsledným číslem očekává spíše zkušeného řidiče, který v případě nepředvídaných okolností nepodlehne panice, bude schopen klidně a vyrovnaně řídit na jakýchkoli cestách a v jakékoliv situaci. Takové auto se stane skutečným přítelem těch, kteří se v životě mohou spolehnout jen na své schopnosti.
8Osmička je číslem výkonného vozidla. Je skvělé, pokud jde o limuzínu, či retro auto. Hlavní věcí není rychlost nebo ultramoderní výbava. Auto s číslem 8 se považuje za tak důležité, že si myslí, že má právo vybrat si majitele samo – lidé, kteří pro něj nejsou vhodní, cítí nepřátelství a jsou vozidlem odpuzováni, naopak, správného majitele upoutá svou energií.
9Hlavní charakteristikou stroje s číslem devět je pohodlí. Malé děti se budou v autě cítit příjemně, tedy je ideální jako rodinné auto. Má schopnost chránit před dopravními nehodami, je klidné a poslušné. ALE – majitel by měl s autem podle toho zacházet, neboť číslo 9 absorbuje energii, která jej obklopuje. Proto v kokpitu raději nenadávejte a ani nezvyšujte tón, pokud se chcete dostat do cíle normálně.
Numerologie registrační značky (SPZ), popř. VIN