Přeskočit na obsah

Jak, kdy a kde se můžu přihlásit do autoškoly?

  • od
výuka v autoškole

Na otázku kdy už jsme odpovídali, tedy jen ve zkratce – nejdříve 18 měsíců před dovršením věku, který je pro dané řidičské oprávnění stanoven.

V dřívější odpovědi se lze dozvědět i za jakých podmínek se můžete do autoškoly přihlásit.

Jak? Podáním písemné žádosti o přijetí k výuce a výcviku. K té ještě žadatel přikládá doklad o své zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel, který ke dni podání žádosti nesmí být starší více než 3 měsíce.

Kde? Na tuto otázku nelze odpovědět obecně, 🙂 ale ideální bude, když se přihlásíte do takové autoškoly, která je ve Vašem okolí uznávaná a respektovaná. Je dobré si zjistit nějaké recenze od kamarádů, známých, ale také z internetu. Nevybírejte jen podle ceny, to se skutečně nevyplatí.

CENA NENÍ VŠECHNO!!!

Autoškola skutečně není jen o ceně. U závěrečných zkoušek Vám nepomůže, že jste autoškolu dělali za poloviční cenu, protože za poloviční cenu určitě nedostanete kvalitní výuku a výcvik. 😉

Řidičský průkaz si děláte na celý život! Proč se tedy stresovat a dělat zkoušku třeba 5x, když to, u kvalitně vybrané autoškoly, můžete mít vše v jednom dni za sebou?